30. NIEDZIELA ZWYKŁA 27.10.2019 R.

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od Elżbiety i Krzysztofa Motyków)
9:00 – Za † Bronisława ADAMCZYKA
10:30 – Za parafian. Msza święta chrzcielna
12:00 – Za † Zofię WRONA (od sąsiadów)
16:00 – Za † Mariana RUDOLFA
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIK (greg.14)
19:30 – Za † Sylwestra WOJDYŃSKIEGO i zmarłych z rodziny

 

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019 R. – ŚWIĘTO, ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

7:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 15)
7:00 – Za † Roberta RAJTAR w 34. rocz. śmierci i † Stanisława RAJTAR w 2. rocz. śmierci.
18:00 – Za † Tadeusza.
18:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od rodziny SROKÓW z Żywca).
18:00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Maryli i Chana (czyt. Czana).

 

WTOREK 29.10.2019 R.

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od rodziny ZAJĄCÓW z Żywca).
7:00 – Za † Edwarda SURÓWKĘ.
18:00 – Za zmarłych z rodziny KOMENDÓW, MAJÓW, KLĘKÓW, MAJOSÓW, CYGANÓW i SZEWCZYKÓW.
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 16)
18:00 – Za † Annę i Franciszka SUDER.

 

ŚRODA 30.10.2019 R.

17:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 17)
18:00 – Za † Tadeusza KITA oraz Józefa i Antoninę KITA.
18:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ.
18:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Danuty i Kazimierza WALCZYK.
18:00 – Za † Halinę JAMKA i Henryka.

 

CZWARTEK 31.10.2019 R.

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ.
18:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od bratowej Zofii).
18:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 18).

 

PIĄTEK 01.11.2019 R. – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od syna i synowej)
9:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 19)
10:30 – Za † Mariana BOCHNIAKA i zmarłych z rodziny.
12:00 – Za Parafian
15:00 – (na cmentarzu) Za † Henryka RADZISZEWSKIEGO
18:00 – Za † Józefa

 

SOBOTA 02.11.2019 R. – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7:00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące.
16:30 – Za † Jana WOŹNIAKA i zmarłych z rodziny.
18:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od przyjaciół z Equipe Notre Damme).

 

31. NIEDZIELA ZWYKŁA 03.11.2019 R.

7:00 – W intencji wszystkich członków Żywego Różańca.
9:00 – Za † Karolinę i Józefa ADAMCZYK oraz syna Stanisława.
10:30 – Za † Zofię WRONA (od sąsiadów).
12:00 – Za Parafian.
16:00 – Za † Janusza WOŹNIAKA w 16. rocz. śmierci.
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIK (greg.21)
19:30 – W intencji Maksa, o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla niego i jego rodziców.
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com