Matecznik to grupa mam wraz z dziećmi, spotykająca się w każdą II i IV środę miesiąca o godz. 15:30 w salkach przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie-Plaszowie. Gdy tylko słońce świeci spotkania przenoszą się do ogrodu, znajdującego się na terenie parafii. Grupa - dość młoda, bo działająca od początku 2014 roku - skupia mamy, które szukają odpowiedzi na wiele pytań związanych z wiarą i wychowaniem. "Jeśli Bóg posiada swą świątynie w sercu matki to ma swą świątynie całym domu" - tą radością chcemy się dzielić niezależnie od wieku, wyznania, czy przynależności społecznej każdej kobiety - matki. Jeśli jesteś mamą, doświadczasz radości i ciężaru macierzyństwa, poszukujesz wsparcia i rozwoju lub po prostu chcesz napić się ciepłej herbaty i zjeść coś zdrowego w towarzystwie innych mam to SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Jeśli Bóg posiada swą świątynie w sercu matki
to ma swą świątynie całym domu

Spotkania do końca wakacji 2014 mają charakter „luźny”. Można przyjść, porozmawiać, posłuchać, podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Po wakacjach planujemy by spotkania opierały się już na konkretnym temacie, który każda z nas będzie miała okazje – jeśli tylko zechce – przygotować i zaprosić na nie jakieś ciekawe persony.

Warto zaznaczyć, że na każdym spotkaniu dzieci mogą skorzystać z maty edukacyjnej oraz trzech koszy zabawek, gier, bajek itp. Prawie zawsze na spotkaniu pojawiają się wspaniałe panie, które troszczą się o dzieci i zapewniają im dużo atrakcji, a matkom chwilę na łyk herbaty.

Marta Malina

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com