W środę 2 grudnia 2009 odbyło się spotkanie Kręgu Rejonowego Domowego Kościoła. Przybyli przedstawiciele rodzin z dziewięciu parafii: M.B. Saletyńskiej z os. Cegielnianego, Podwyższenia Krzyża Św. z Kurdwanowa, Św. Józefa i M.B. Nieustającej Pomocy z Podgórza, M.B. Królowej Polski z os. Ruczaj, Najśw. Serca Pana Jezusa z Łagiewnik, św. Kingi z os. Kabel oraz z Płaszowa. Ks. Marek Iwański, który aktualnie pełni funkcję moderatora II rejonu w Archidiecezji Krakowskiej, zaprosił do nas rodziny Domowego Kościoła, bo Matka Boża z Płaszowa jest patronką rodzin. Podobne spotkania odbywają się co kwartał.

Goście uczestniczyli w Nowennie do Matki Bożej Płaszowskiej oraz Mszy roratniej o godz. 1800. Następnie w salce parafialnej odbyło się spotkanie robocze i agapa. Wielkie podziękowania należą się kręgom rodzin z naszej Parafii, które aktywnie włączyły się przygotowanie i przebieg spotkania.
W naszej parafii funkcjonują trzy kręgi rodzin Domowego Kościoła. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Wiemy, że wśród parafian są rodziny, interesujące się tym, co robimy i jak żyjemy. Zapraszamy Was chociaż na chwile. Więcej informacji na internetowej stronie parafialnej  w zakładce OAZA RODZIN oraz na www.rdk.krakow.pl
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com