1. Dziś przypada 27 Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Natomiast jako wspólnota parafialna dziękujemy Bogu za II pielgrzymkę rowerową z naszej parafii, która w liczbie 61 osób wyruszyła w ostatni piątek na Jasną Górę.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  • w poniedziałek – wspomnienie bł. Anieli Salawy
  • II środa miesiąca- na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej będziemy modlić się za rodziców, którzy utracili potomstwo. O 18:00 Msza św. w tej intencji.
  • w czwartek – wspomnienie św. Jan Chryzostoma
  • w piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
 3. Spotkania kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami odbędą się w następujących terminach:
  • kl. VIII szkoły podstawowej: w poniedziałek: 16. września o godz. 19:00;
  • kl. VII szkoły podstawowej: w środę: 18. września o godz. 19:00. Spotykamy się w kościele.
 4. Zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na pierwsze powakacyjne spotkanie Matecznika w najbliższą środę, o godz. 10:30. Spotkanie organizacyjne jest dobrym momentem, by dołączyć do grupy.
 5. W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie biblijnego kręgu Młodych i starszych. Zapraszamy zarówno stałych uczestników jak i nowych. Wiek nie ma przeszkód.
 6. Również w czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkie Margaretki na spotkanie i nowe osoby pragnące modlić się za Kapłanów.
 7. Próby scholii dziecięcej w piątki o 17:00 i w niedziele o 11:15. Zapraszamy do włączenia się w scholkę te dzieci, które maja talent muzyczny… Apel do rodziców o pomoc w budowaniu naszej dziecięcej muzycznej grupy parafialnej.
 8. W piątek o godz. 18:45 obowiązkowa zbiórka ministrantów i aspirantów. Zbiórka lektorów w sobotę o godz. 10:00.
 9. Zapraszamy młodzież szkół średnich i studentów do aktywnego wypoczynku. Organizujemy wyjście na Babią Górę w sobotę 21. września. Szczegóły i zapisy u ks. Dariusza L. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do niedzieli 14. września.
 10. Młodzieżowy zespół muzyczny zaprasza osoby chętne do wspólnego grania i śpiewania na chwałę Pana Boga. Próby odbywają się w każdą niedzielę o godz. 18:00 w salce parafialnej. Osoby chętne prosimy o kontakt z ks. Dariuszem L.
 11. W najbliższą sobotę 14 września jako parafia włączymy się w modlitwę „Polska po Krzyżem”. Jest to odpowiedź na ogólnonarodową modlitwę w intencji naszej Ojczyzny w obliczu ataków na Kościół katolicki ze strony antychrześcijańskich środowisk. Główne wydarzenie będzie miało miejsce we Włocławku. Nasza wspólnota zaprasza w tym dniu na godz. 15:00 na koronkę do Bożego Miłosierdzia a następnie na Mszę św. w intencji Ojczyzny i oddanie czci krzyżowi.

Na kolejne dni pracy i nauki niech nas umacnia
Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo Maryi.

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com