1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • IV środa miesiąca – na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy za mężczyzn. O 18:00 Msza św. w ich intencji. Po Mszy św. spotkanie formacyjne otwarte dla każdego mężczyzny.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Ojca Pio, Prezbitera
  • w piątek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  • w sobotę – wspomnienie św. Wacława, męczennika. Również w sobotę będziemy obchodzić imieniny naszego wikariusza ks. Michała. Będziemy się modlić za solenizanta na Mszy św. o godz. 18:00 i złożymy mu życzenia.
 2. W środę zapraszamy mamy ze swoimi maluchami na spotkanie Matecznika na godz. 10:30. Temat spotkania: „Budowanie odporności u dzieci”.
 3. W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie członków apostolstwa Margaretka.
 4. Zapraszamy Panie na ćwiczenia pilates we wtorki i środy o godz. 20:30. Dziękujemy Pani Jagodzie za prowadzenie tych spotkań.
 5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Festyn z okazji 85 rocznicy powstania Klubu Sportowego Płaszowianka. Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 meczem Księża contra Policja/Straż Miejska/Straż Pożarna. Będzie dużo zabawy dla dzieci i dorosłych oraz wiele pyszności. Jesteśmy zaproszeni wszyscy, gdyż wspólnota parafialna włącza się aktywnie we współpracę z Klubem Płaszowianka.
 6. Za dwa tygodnie, w sobotę na parkingu przy kościele w godz. 9:00 – 13:00 odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych: makulatury, elektrośmieci, złomu i odzieży używanej. Dochód ze zbiórki będzie przeznaczony na stypendia dla dzieci z parafii Swoboda-Raszków na Mołdawii.
 7. W dniach 25-27 października (piątek od 17:00 do niedzieli od 1400) zapraszamy na kurs Nowe Życie. Jest to forma weekendowych rekolekcji. Więcej informacji o zapisy na stronie parafialnej.

Wszystkim Parafianom życzymy radosnej niedzieli.
a na nadchodzący tydzień obfitości łask Bożych
i opieki Matki Bożej Płaszowskiej.

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com