Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

2023-02-12 6. Niedziela Zwykła

  1. W związku z trzęsieniem ziemi, które dosięgło Turcję i Syrię Ks. Arcybiskup prosi, by przeprowadzić dziś w każdej parafii Archidiecezji Krakowskiej zbiórkę do puszek na ten cel po każdej Mszy św.
  2. W tym tygodniu przypada:
    • w środę (III środa miesiąca) - na nabożeństwie do Matki Bożej Płaszowskiej o godz. 17:30 modlić się będziemy szczególnie za małżonków pragnących potomstwa. O 18:00 Eucharystia w tej intencji. Natomiast po Mszy św. zapraszamy wszystkich chętnych do Domus Mater na spotkanie z cyklu „Naprotechnologia na co dzień”. Podczas spotkania usłyszymy fachowy wykład a następnie będzie dyskusja i możliwość zadawania pytań w kręgu tematyki płodności i problemów z nią związanych.
  3. Spotkanie formacyjne przed I Komunią Świętą dla dzieci i rodziców odbędzie siew poniedziałek o godz. 19:00. Prosimy o przyniesienie świec na to spotkanie.
  4. Każdego dnia o godz. 17:15 zapraszamy do modlitwy różańcowej o pokój na świecie (w środę o 17:00).
  5. Spotkanie rady parafialnej w czwartek 23 lutego o godz. 19:00.
  6. W Najbliższy piątek 17 lutego od 16:30 do 21:00 zapraszamy na „Wieczernik z Królową Pokoju”. W tym dniu kandydaci do Bierzmowania przychodzą na Mszę św. o godz. 18:00 i zostają na modlitwie po tej Eucharystii. Bliższe informacje na stronie internetowej naszej parafii, na faceebooku parafialnym i w gablocie.
  7. Zachęcamy do dalszego wspierania konkretnymi rzeczami lub ofiarą finansową mieszkańców i żołnierzy z Ukrainy. Jednym słowem potrzebne jest wszystko… Ks. Proboszcz planuje wyjazd z pomocą za dwa tygodnie.
  8. Dziś oddajemy głos panu Markowi, który przybliży nam osobę i duchowe dziedzictwo bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

Wszystkim Parafianom i gościom życzymy Błogosławieństwa Bożego.
Szczęść Boże

Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa