W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, podczas Eucharystii, oddaliśmy się w ręce Maryi. Od dziś Matka Jezusa stała się naszą Matką.To była wyjątkowa Eucharystia w wyjątkową uroczystość
W dniu dzisiejszym bowiem, Kościół czci NMP w tajemnicy Jej Niepokalanego Poczęcia. Eucharystii przewodniczył ks. Michał - nasz moderator, który dzisiaj obchodził swoją rocznicę wieczystych ślubów zakonnych.

  Po homilii, którą wysłuchać można klikając na link poniżej, odczytaliśmy wspólnie Akt oddania się Matce Bożej. Każdy z nas, podpisał go na ołtarzu przed cudownym obrazem Madonny Płaszowskiej i złożyliśmy to nasze zawierzenie wraz z darami ofiarnymi. A oto nasz akt oddania:

Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w macierzyńską niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką.
Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna, i zawsze zwyciężasz. W Tobie i przez Ciebie pragnę dochować wierności Chrystusowi.
Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, by moja rodzina, wspólnota, Ojczyzna i świat cały były Królestwem Twojego Syna i Twoim. Amen.
Prosiliśmy też Maryję, by przyprowadziła do naszej wspólnoty wielu młodych, którzy będą głosić Jezusa wszędzie tam, gdzie On nas pośle. Matko nasza kochana, przytul nas do swego Serca.
Posłuchaj homilii: TU

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com