W sobotę 28 listopada wieczorem w naszej parafii odbyła się zabawa andrzejkowa. Zabawę dla RSM-u, Scholii i ministrantów przygotowała młodzież oazowa. Warunkiem uczestniczenia we wspólnej zabawie było przebranie się za zwierzątko. O tym, że zabawa była udana przekonuje nas galeria i krótki film.