Koniec karnawału, świat się jeszcze bawi, a my modlimy się z potrzeby wynagrodzenia Panu Bogu za grzechy własne i innych ludzi.
Zapraszamy mieszkańców z poszczególnych ulic naszej parafii na godzinną adorację.
|
Niedziela (11 lutego 2024): |
|
| 13:00 - 14:00 - | mieszkańcy z ulic: Gromadzka i Sarmacka |
| 14:00 – 15:00 - | mieszkańcy z ulic: Paproci, Heweliusza, Koźlarska, Strycharska, Kiełkowskiego, Niwy i Powstańców Wielkopolskich |
| 15:00 – 16:00 - | mieszkańcy z ulicy Stróża Rybna i ul Szczygla |
| 17:00 – 18:00 - | mieszkańcy z ulicy ks. Stoszki |
|
Poniedziałek i Wtorek (12 i 13 lutego 2024): |
|
| 8:00 – 9:00 - | mieszkańcy z ulicy Lasówka |
| 9:00 – 1:000 - | mieszkańcy z ul. Nowohucka |
| 1:000 – 11:00 - | mieszkańcy z ul. Koszykarska |
| 11:00 – 12:00 - | mieszkańcy z ul. Przewóz |
| 12:00 – 13:00 - | mieszkańcy z ul. Ks. Turka |
| 13:00 – 14:00 - | mieszkańcy z ul. Płaszowskiej |
| 14:00 – 15:00 - | mieszkańcy z ul. Saskiej |
| 15:00 – 16:00 - | mieszkańcy z ul. Myśliwskiej |
| 16:00 – 17:00 - | mieszkańcy z ul. Krzywda |
| 17:00 – 18:00 - | mieszkańcy z ul. Wodna i Na Zakolu Wisły oraz mieszkańcy z ulic niewymienionych wyżej.. |