Dziś - trzecii raz w tym roku oddawaliśmy cześć "Pani Fatimskiego Orędzia". Nabożeństwo rozpoczęło się mszą św, o 19:00, po której modliliśmy się odmawiając różaniec, podczas procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
W niedzielę 4 lipca odbył się obrzęd objęcia urzędu przez księdza Sławomira Knopika SCJ. Rozpoczął się procesją z domu zakonnego do kościoła. U progu kościoła nowego proboszcza przywitał dziekan ks. Antoni Bednarz, wręczając symboliczny klucz, oraz przedstwiciele rady parafialnej. Podczas mszy Ksiądz Sławomir złożył uroczyste wyznanie wiary i przysięgę posłuszeństwa.
Dziś po mszy o godz 12:00 w kościele żegnaliśmy trzech naszych duszpasterzy. Decyzją ks. prowincjała posługę w naszej parafii zakończyli: ks. proboszcz Andrzej Gruszka SCJ, ks. wikariusz Artur Wójcikowski SCJ i ks. wikariusz Ryszard Miś SCJ.
Wieczorem w dniu parafialnego odpustu przeżywaliśmy już drugie w tym roku Czuwanie Fatimskie. Rozpoczęło się w kaplicy pw Matki Bożej Fatimskiej mszą świętą o godz. 19:00. Po mszy była jak zawsze procesja okolicznymi ulicami połączona z odmawianiem różańca. Zapraszamy do galerii zdjęć.