W środę obchodziliśmy święto św. Kazimierza królewicza - patrona Archidiecezji Krakowskiej. W tym dniu imieniny obchodził ksiądz Kazimierz Wójtowicz. Podczas wieczornej mszy świętej modlił się za parafian, a my polecaliśmy Bogu księdza Kazimierza, dziękując za jego posługę i prosząc o potrzebne mu łaski.