Razem z Apostolatem Jezusa i Maryi i Fundacją Królowej Pokoju zapraszamy na Wieczernik z Królową Pokoju który odbędzie się w naszym kościele w piątek 17 lutego. Nasza parafia została wybrana w ramach ogólnopolskiej trasy Wieczerników które odbędą się w 16 miastach w Polsce.
Misją Wieczerników jest wspólna modlitwa o pokój w sercach, w rodzinach, w Polsce i na świecie, a zwłaszcza na Ukrainie, przy przepięknej figurze Królowej Pokoju przywiezionej 2 lata temu z Medjugorje. Modlitwie będzie przewodniczył ks. Jerzy Molewski (chrystusowiec), opiekun duchowy wspólnoty Ruchu Czystych Serc, który od wielu lat pielgrzymuje do Królowej Pokoju.
Plan Wieczernika:
W niedzielę 22 stycznia, w naszym kościele odbył się koncert kolęd. Udział wzięły cztery zespoły wokalne: parafialny chór Recto Tono, pod dyrekcją pana Pawła Heroda, schola dziecięca „Dzieci Maryi", zespół wspólnoty Szkoła Nowej Ewangelizacji „Serce Boga" oraz zespół „Uwielbiam Serce". Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego wydarzenia...
W sobotę 21 stycznia o godz. 14.00 odbyło się spotkanie dla wszystkich, którzy chcieli sie spotkać i pokolędować, również starszych, samotnych. Przyszło bardzo wiele osób, co oznacza, że potrzebne są spotkania parafian z parafianami. Atmosfera była przednia. Dzięki zespołowi "Tadek i przyjaciele" radość mogła się wyrażać w wyjątkowy sposób...
W tym roku odwiedzimy tylko te osoby, które sobie tego życzą i wyraziły to poprzez zaproszenie kapłana.
Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie od godz. 16:00, natomiast w soboty od godz. 9:00.
Kolęda uzupełniająca: 19 i 20 stycznia od godz. 16:00 i 21 stycznia od godz. 9:00. Jest możliwa kolęda do południa, po wcześniejszym poinformowaniu.
Strona 12 z 73