Apostolat Margaretka

...w trosce o kapłanów
str3
str3
Dnia 23 czerwca 2012r. Margaretki były na pielgrzymce w Stryszawie, gdzie żyła Służebnica Boża Kunegunda Siwiec.
Po drodze zobaczyliśmy piękny drewniany kościół w Lachowicach.W Stryszawie najpierw modliliśmy się przy grobie Kundusi.
Po Mszy Św.i koncercie uwielbienia, udaliśmy się na Wzgórze Miłosierdzia, a następnie do kaplicy św.Teresy u Sióstr
Zmartwychwstanek na adorację. Pielgrzymka zakończyła się grillem w Góralskiej Chacie pod Jałowcem

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.