Apostolat Margaretka

...w trosce o kapłanów

pict1051
pict1051
Dnia 8 czerwca 2013r. Margaretki wybrały się na pielgrzymkę do klasztoru Karmelitów Bosych w Czernej. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Św., potem przeszliśmy leśną Drogę Krzyżową. Na obiedzie byliśmy u Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus, które stwierdziły, że byliśmy grzeczniejsi niż grupa rekolekcyjna. Zachwycaliśmy się niezwykłą ciszą, świeżym powietrzem i pięknymi krajobrazami.

W drodze powrotnej zobaczyliśmy zabytkowy kościół Nawiedzenia NMP w Paczółtowicach.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.