Po pysznym obiedzie w Karczmie Mnicha udaliśmy się do Kałkowa - Godowa, gdzie znajduje się cudowny obraz Matki Bożej Bolesnej - kopia obrazu z Lichenia. Przed Matką Bożą odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Potem zwiedziliśmy Panteon Męczeństwa Narodu Polskiego. Zobaczyliśmy też replikę samolotu z katastrofy smoleńskiej. Pielgrzymkę zakończyliśmy herbatą u Sercanów w Stopnicy. Ta pielgrzymka wpisała się w przeżywany Rok Wiary i pozostanie na długo w naszych sercach i wspomnieniach.
Apostolat
„Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom,
że muszą mocniej wierzyć!
Muszą chronić wiarę Kościoła”
„Powiedzcie moim drogim kapłanom,
aby modlili się na różańcu!
Aby każdego dnia modlili się...
