Apostolat Margaretka

...w trosce o kapłanów
dsc03548
dsc03548
Dnia 12.06.2010 odbyło się IV Kalwaryjskie spotkanie Apostolatu Margaretka. Wzięło w nim udział około 300 osób. Cieszymy się bardzo, że po raz pierwszy z naszej parafii pojechało 20 osób modlących się za kapłanów. Naszą pielgrzymkę rozpoczęła droga krzyżowa w intencji kapłanów ogarniętych Margaretką a także za tych za których się nikt nie modli. O godzinie 13.00 rozpoczęła się Msza Święta celebrowana przez trzech kapłanów po czym było wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Całe spotkanie było poświęcone omadlaniu kapłanów. Na zakończenie odbyło się błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem tak jak w LOURDES. W naszej pielgrzymce uczestniczyli przedstawiciele polski południowej.
Dziękujemy Pani Kalwaryjskiej za dar pięknej pogody.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.