Dnia 12.06.2010 odbyło się IV Kalwaryjskie spotkanie Apostolatu Margaretka. Wzięło w nim udział około 300 osób. Cieszymy się bardzo, że po raz pierwszy z naszej parafii pojechało 20 osób modlących się za kapłanów. Naszą pielgrzymkę rozpoczęła droga krzyżowa w intencji kapłanów ogarniętych Margaretką a także za tych za których się nikt nie modli. O godzinie 13.00 rozpoczęła się Msza Święta celebrowana przez trzech kapłanów po czym było wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Całe spotkanie było poświęcone omadlaniu kapłanów. Na zakończenie odbyło się błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem tak jak w LOURDES. W naszej pielgrzymce uczestniczyli przedstawiciele polski południowej.
Dziękujemy Pani Kalwaryjskiej za dar pięknej pogody.
Apostolat
„Powiedzcie moim drogim kapłanom, moim drogim synom,
że muszą mocniej wierzyć!
Muszą chronić wiarę Kościoła”
„Powiedzcie moim drogim kapłanom,
aby modlili się na różańcu!
Aby każdego dnia modlili się...
