Apostolat Margaretka

...w trosce o kapłanów
Kolejne kalwaryjskie spotkanie Apostolatu Margaretka odbyło się w sobotę 4 czerwca 2011. Czterdzieści osób z naszej parafii modliło się w intencji kapłanów wędrując po dróżkach Pana Jezusa i przed obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej. Zwieńczeniem pielgrzymki była Eucharystia w Bazylice.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.