Kolejne spotkanie Matecznika odbyło się 13.10. Temat rozmów związany był z Dniem Dziecka Utraconego, który obchodziliśmy dwa dni później. Najlepszym podsumowaniem razem spędzonego czasu jest wypowiedź naszej wspólnotowej Siostry Justyny, by: „zamiast Dzień Dziecka Utraconego myśleć, że to Dzień Dziecka Zyskanego dla Nieba - tak zapewnia nas Wiara”.Amen.
29.09. odbyło się kolejne spotkanie Matecznika. Frekwencja dopisała, wiec było gwarno i wesoło ߙ┥mat „Jak rozmawiać z dziećmi o Panu Bogu” spotkał się ze sporym zainteresowaniem-poznałyśmy zdanie Księdza Jerzego i wymieniałyśmy własne doświadczenia. Ciężko było się rozstać..dobrze, że dzieci nam o tym przypomniałyߘ馬t;/p>
Dzisiaj łezka kręciła mi się w oku. 6,5 roku temu trafiłam na pierwsze spotkanie Matecznika i od tego czasu byłam prawie na każdym spotkaniu. 4 lat temu koleżanka poprosił mnie o to, by przejąć po niej prowadzenie wspólnoty. Przez te 4 lata zorganizowałam 56 spotkań na żywo oraz 11 spotkań online w czasie pandemii. Przewinęło się przez Matecznik w tym czasie 30 mam. Niektóre z nich były dwa czy razy, ale są mamy z kilkuletnim stażem czy takie które wróciły do wspólnoty po pojawieniu się na świecie kolejnego dziecka.Strona 3 z 23