Niesamowite, że już od 6 lat w naszej parafii gromadzą się mamy ze swoimi maluchami na spotkaniach Matecznika. To świetny powód do świętowania, ale także do spotkania z osobami, które na co dzień już nie uczestniczą w spotkaniach. Grupa jest dość ruchoma, bo część mam po prostu wraca do pracy, ale jest wiele takich, które wracają po urodzeniu kolejnych, młodszych dzieci.