Nowi członkowie RSM

12
12
Czwartek na Sercańskich Dniach Młodych to dzień wyjątkowy dla Ruchu Sercańskiej Młodzieży. Upływa on zawsze pod znakiem przyjęcia nowych członków do Ruchu. Po rocznej formacji przy parafii czwro z naszej grupy postanowiło prosić Księdza Prowincjała o przyjęcie w poczet członków RSMu. Są to Weronika Dudek, Klaudia Muzyk, Jolanta Poznańska oraz Dagmara Trębska. Po upływie dwóch lat od wstąpienia, regularnym uczetniczeniu w spotkaniach i widocznym zaangażowaniu w życie parafii Joanna Wiewiórka przyjęła krzyż Ruchu, zobowiązując się w ten sposób do przekazywania wiary w Jezusa innym młodym ludziom. Nowym członkom RSMu oraz Asi serdecznie gratulujemy!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.