Wkrótce pojawią sie na naszej stronie 2 zakładki "cooltura" i "ewangelizacja". Zachęcam, aby tam zaglądać, będą pojawiac się ciekawe propozycje...
płaszowskiej młodzieży (z RSM-mu i sympatyków naszego Ruchu) w składzie: Kasia, Ola i Kamila przy współudziale ks. Piotra uczestniczyła w ulicznej i plażowej ewangelizacji "na żebraka" Dźwirzyna, Kołobrzegu i Grzybowa… Strona 11 z 16