Zakończenie roku formacyjnego 2011/2012

img_0943
img_0943
27 czerwca 2012 miało miejsce zakończenie roku formacyjnego wspólnot naszej parafii. Wydarzenie to rozpoczęło się Mszą Świętą, po której wszyscy udaliśmy się na agapę. Czas urozmaicały nam nie tylko kiełbaski z grilla, ale także różne zabawy i tańce. W ten radosny sposób powitaliśmy nadchodzące wakacje.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.