Ruszamy po wakacjach

znak2010Na dobry początek zapraszamy na pogodny wieczór, którego główną atrakcją będzie "karaoke". Startujemy w piątek 17 września 2010 r o godz. 18:45. Będziemy w salce parafialnej w kościele przy ulicy Saskiej. Do salki można dostać się jedynie przez kościół, a nastęnie zakrystię. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną kontynuować swoją formację Oazową, jak również tych, którzy są gotowi rozpocząć swoją przygodę z Jezusem. foszoe

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.