Nadzieja, zawierzenie i ufność dla czcicieli Serca Jezusowego należą do podstawowych postaw życia. O godzinie 18 rozpoczęliśmy jak zawsze nasze spotkanie Mszą św. Pod przewodnictwem ks. proboszcza. Homilię wygłosił diakon Daniel Romanik, na temat: „Otwarte Serce Jezusa czeka na każdego”. Jak zawsze w przygotowaniu liturgii udział wzięli członkowie wspólnoty. Następnie odbyło się spotkanie na terenie plebanii, dzięki życzliwości księdza proboszcza. Ciasto i herbatę przygotowały solenizantki miesiąca września. Podczas spotkania głos zabrał animator wspólnoty, jak zawsze ks. Sławek oraz na sam koniec poruszające świadectwo naszej siostry Joli Chudyby.
Sercańska Wspólnota Świeckich
"Pozostawiam wam największy skarb Najświętsze Serce Jezusa"
O. Leon Dehon
1.Charyzmat ruchu....
