Pierwszy Piątek miesiąca września 2011 roku

Nadzieja, zawierzenie i ufność dla czcicieli Serca Jezusowego należą do podstawowych postaw życia. O godzinie 18 rozpoczęliśmy jak zawsze nasze spotkanie Mszą św. Pod przewodnictwem ks. proboszcza. Homilię wygłosił diakon Daniel Romanik, na temat: „Otwarte Serce Jezusa czeka na każdego”. Jak zawsze w przygotowaniu liturgii udział wzięli członkowie wspólnoty. Następnie odbyło się spotkanie na terenie plebanii, dzięki życzliwości księdza proboszcza. Ciasto i herbatę przygotowały solenizantki miesiąca września. Podczas spotkania głos zabrał animator wspólnoty, jak zawsze ks. Sławek oraz na sam koniec poruszające świadectwo naszej siostry Joli Chudyby. 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Kraków, Płaszów
ul. Saska 2

Copyright © 2026 Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszelkie prawa zastrzeżone.