28. NIEDZIELA ZWYKŁA 13.10.2019 R. - ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ PŁASZOWSKIEJ, MATKI BŁOGOSŁAWIONEGO MACIERZYŃSTWA

7:00 – Za † Antonię, Józefa, Magdalenę, Jerzego i Andrzeja
9:00 – O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Gabriela z okazji 3 rocznicy urodzin
10:30 – Msza święta chrzcielna
10:30 – Za † Teresę i Michał Siwek oraz ich dzieci
12:00 – Za Parafian
12:00 – Dziękczynna za uzdrowienie Dawidka z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
16:00 – Z okazji 5 urodzin Jakuba dziękczynna za dar życia, otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej oraz dary Ducha Świętego
18:00 – Za † Adama i Weronikę BIEDA
19:30 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.29)

 

PONIEDZIAŁEK 14.10.2019 R.

7:00 – Za † Janinę (odrodziny Flaków i Jamków z Tomaszkowic)
18:00 – Za † Janusza ŁAPTAŚ (greg.30)
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 1)
18:00 – Za † Zofię WRONA (od siostry Elżbiety z mężem)

 

WTOREK 15.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od rodziny Soczawów)
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 2)
18:00 – Za † Zofię WRONA (od córki Lucyny z mężem)
18:00 – Za † Stanisławę i Franciszka PIWOWARCZYK

 

ŚRODA 16.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ

7:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 3)
18:00 – O dar potomstwa
18:00 – Za † Janinę FAUSEK w 38 rocz. śmierci
18:00 – Za † Zofię WRONA (od syna Adama z żoną)

 

CZWARTEK 17.10.2019 R. – WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od Haliny i Tadeusza)
18:00 – W intencji dzieci nienarodzonych i członków Duchowej Adopcji
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 4)
18:00 – Za † Adama POWROŹNIK (od córki Haliny i Andrzeja)

 

PIĄTEK 18.10.2019 R. – ŚWIĘTO ŚW. ŁUKASZ, EWANGELISTY

7:00 – Za † Janinę TURAKIEWICZ (od Doroty i Pawła Zająców z córkami)
18:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 5)
18:00 – Za † Zofię WRONA (od rodziny Misiewiczów)
18:00 – Dziękczynna w intencji Małgorzaty i Józefa w 33 rocznicę ślubu oraz z okazji urodzin
18:00 – Za † Kazimierza RYBKĘ (od Marii i Mirosława z rodziną)

 

SOBOTA 19.10.2019 R.

7:00 – Za † Zdzisława DUDZIKA (greg. 6)
7:00 – Za † Sabinę i Karola
18:00 – Za † Marka LORAJA w 9 rocz. śmierci oraz rodziców Mieczysława i Stanisławę
18:00 – Za † Marię KAMYSIŃSKĄ (od Krystyny)
18:00 – Za † Władysława MŁYNARCZYKA (od rodz. Kaniów)

 

29. NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019 R.

7:00 – W intencji Pawła, o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej Płaszowskiej
9:00 – Za † Franciszka KOŁODZIEJA i jego żonę
10:30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Małgorzaty i Ryszarda KUNIEWICZ z okazji 40 rocznicy ślubu
12:00 – W intencji Szymona z okazji 6 rocznicy urodzin, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Płaszowskiej dla Niego oraz całej rodziny
16:00 – W intencji dziękczynnej z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Jadwigi i Pawła CZARNY z okazji 8 rocznicy ślubu
18:00 – Za † Adama PYTEL w 10 rocz. śmierci
19:30 – Za † Tadeusza REJDYCHA oraz rodziców Krystynę i Tadeusza
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com