Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Parafia
Najświętszego Serca
Pana Jezusa

Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa

Aktualności Służby Liturgicznej

Pielgrzymka LSO do Mogiły

pielgrzymka mogila22 35016 września reprezentanci Liturgicznej Służby Ołtarza wraz ze swoim opiekunem ks. Jackiem oraz będącym w naszej parafii na praktykach diakonem Adamem Majem odbyli pielgrzymkę do Sanktuarium Krzyża Świętego w Mogile.

Turniej piłkarski w Stopnicy

W dniu 8 czerwca, w Stopnicy odbył się Turniej piłkarski ministrantów i lektorów o puchar Księdza Prowincjała. Nasza parafia występowała w dwóch kategoriach: ministrantów starszych i lektorów.

Pielgrzymka do Kalwarii 2018

Jak co roku na zakończenie wakacji odbyła się pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie archidiecezji krakowskiej do sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Z naszej parafii również udała się tam mała grupa młodzieży i dorosłych z księdzem Grzegorzem.

Ceremoniarze Parafialni

ceremoniarzeW dniach 25-26.08.2017 odbyła się XLV Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej w Sanktuarium Kalwaryjskim w Kalwarii Zebrzydowskiej. Podczas tej pielgrzymki trzech naszych lektorów: Paweł Filipczyk, Mikołaj Sagan, Szymon Tyranowski przyjęli błogosławieństwo ceremoniarza parafialnego z rąk Księdza Biskupa Jana Szkodonia.

Potrójne zwycięstwo

W sobotę 3 grudnia odbyły się dekanalne eliminacje do Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej. Zawodnicy rozgrywali mecze w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna. Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze, a we wszystkich trzech kategoriach, pomimo dużej konkurencji, zwyciężyli reprezentanci naszej parafii. Ministrantom i Lektorom gratulujemy awansu do dalszej fazy rozgrywek i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko sportowych.

Mistrzowie Królewskiej Gry

W sobotę, 23 kwietnia, w Seminarium Duchownym Księży Salezjanów odbyły się II Mistrzostwa Archidiecezji Krakowskiej Służby Liturgicznej w Szachach Szybkich. Na zawodach nie zabrakło także przedstawicieli naszej parafii. Dwóch naszych lektorów, pomimo dużej konkurencji, zwyciężyło w swoich kategoriach wiekowych.

Strona 1 z 6
Łaskami słynący obraz Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa
Sanktuarium
Matki Bożej
Błogosławionego
Macierzyństwa